Warszawa ul. Królewska 2  Info +48 602 511 511

Warszawa ul. Królewska 2  Info +48 602 511 511

Biżuteria na wyjątkowe okazje

BIŻUTERIA NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

Jaka biżuteria na Komunię Świętą?

Jeśli chodzi o biżuterię na Komunię Świętą, która ma być elementem stroju komunijnego, to będzie ona stosowana raczej w przypadku dziewczynek. Warto wówczas pamiętać o dwóch rzeczach — po pierwsze biżuteria musi być gustowna, nie może wybijać się na pierwszy plan. Powinna stanowić dodatek, który podkreśli elegancję stroju i będzie pasować do podniosłej atmosfery, jaka towarzyszy temu wydarzeniu. Druga kwestia dotyczy tego, jaki strój obowiązuje podczas ceremonii. Jeśli dzieci występują w albach, wówczas można postawić na łańcuszek lub ewentualnie delikatny pierścionek.

Jeśli jednak dzieci ubrane są w sukienki, możemy zdecydować się na więcej propozycji. Nie tylko łańcuszki i pierścionki wchodzą w grę, ale też ozdobne broszki lub kolczyki. Oczywiście ta biżuteria również powinna być stonowana, raczej klasyczna. Nigdy nie możemy zapominać o tym, że Pierwsza Komunia Święta to w pierwszej kolejności wydarzenie o charakterze religijnym. To pozwoli nam uniknąć niepotrzebnych problemów.

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka. Na pierwszym planie jest tu oczywiście duchowość, religia, ale nie można zapominać o oprawie tego szczególnego święta. Właśnie tutaj pojawia się biżuteria. Co istotne, występuje ona w podwójnej roli. Po pierwsze stanowi uzupełnienie stroju dziecka, które przystępuje do Komunii Świętej, a po drugie może być doskonałym prezentem upamiętniającym to wydarzenie.

Prezent na Pierwszą Komunię Świętą? Oczywiście, że biżuteria!

To absolutny klasyk. Na Komunię Świętą niemal zawsze otrzymujemy między innymi biżuterię. Łańcuszek, czy zawieszka to nieistotne, ważne, że jest to pamiątka na całe życie. Jeśli więc zastanawiasz się, co kupić dziecku, które podchodzi do tego podniosłego wydarzenia, podpowiadamy — biżuterię.

Największą popularnością cieszy się biżuteria ze złota. To kruszec, który cenimy za jego piękną barwę, ale też historię i to, jak jest postrzegany przez ludzi na całym świecie. Najchętniej kupowane są łańcuszki, pierścionki, broszki, bransoletki i kolczyki. Ich największą zaletą jest to, że niemal każdemu się spodobają. To bardzo bezpieczna opcja, a na takim wydarzeniu nie warto ryzykować.

W naszym asortymencie znajdziesz całe mnóstwo biżuterii, która sprawdzi się jako komunijny podarunek. Przygotowaliśmy kolekcję pięknych łańcuszków o różnej grubości i ciekawych splotach, delikatnych kolczyków, pierścionków oraz innej, równie pięknej biżuterii.

Proponujemy również dewocjonalia — krzyżyki i  medaliki z wizerunkiem Matki Boskiej. To pięknie wykonane ozdoby, które będą z obdarowanym dzieckiem przez całe jego życie. Być może przekaże je swoim dzieciom? Najczęściej to biżuteria podarowana przy okazji tego typu wydarzeń staje się przekazywanym z pokolenia na pokolenie skarbem.

Na koniec zostawiliśmy kwestie zdrowotne. Warto dowiedzieć się, czy aby dziecko nie jest uczulone na dodatki znajdujące się w złocie — np. nikiel. Jeśli tak, powinniśmy wybrać biżuterię wykonaną ze złota jak najwyższej próby. Takie złoto nie zawiera lub zawiera niewielką ilość tego rodzaju wypełniaczy. W razie jakichkolwiek wątpliwości dobrze skontaktować się z jubilerem i po prostu zapytać go o biżuterię, której zakup planujemy.

Facebook X Pinterest linkedin
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
0 items Koszyk
Moje konto

Bogata oferta pierścionków zaręczynowych

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. W swojej kolekcji posiadamy setki wyjątkowych pierścionków zaręczynowych. 

Warszawa ul. Królewska 2

Logo seveeu