O MARCE

O MARCE

Piękno stworzone dla kobiet

Marka SEVEEU została stworzona przede wszystkim z myślą o kobietach, to do nich kierowana jest większa część naszej oferty biżuterii, która zachwyci wszystkie miłośniczki świetnego designu. Złota biżuteria od Seveeu zdobiona Diamentami to piękno stworzone specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do salonu Seveeu w Warszawie na ulicę Królewska 2

Nasza historia

Kiedy po raz pierwszy przyszła nam do głowy myśl o tym, aby zająć się wytwórstwem biżuterii, nie byliśmy przekonani do tego zajęcia. Prawdę mówiąc — obawialiśmy się go. Nie dlatego, że to niezwykle trudny zawód, choć taki jest. Czuliśmy obawy, ponieważ biżuteria jest według nas tym, co łączy ludzi. Z tego powodu jej produkcja to olbrzymia odpowiedzialność. Mając to na uwadze, powoli zaczynaliśmy swoją przygodę z jubilerstwem i krok po kroku zmierzaliśmy w stronę sukcesu.  Pierścionki od Seveeu to naprawdę wyjątkowa, piękna i ekskluzywna biżuteria. Niektóre wyroby zostały wyprodukowane tylko w jednym egzemplarzu specjalnie dla Ciebie z dołączonym certyfikatem na tę okoliczność.

Piękno stworzone dla kobiet

Marka SEVEEU została stworzona przede wszystkim z myślą o kobietach. to do nich kierowana jest większa część naszej oferty, biżuterii, która zachwyci wszystkie miłośniczki świetnego designu.  Złota biżuteria od Seveeu zdobiona Diamentami to piękno stworzone specjalnie dla Ciebie. Zapraszamy do salonu Seveeu w Warszawie na ulicę Królewska 2

Nasza historia

Kiedy po raz pierwszy przyszła nam do głowy myśl o tym, aby zająć się wytwórstwem biżuterii, nie byliśmy przekonani do tego zajęcia. Prawdę mówiąc — obawialiśmy się go. Nie dlatego, że to niezwykle trudny zawód, choć taki jest. Czuliśmy obawy, ponieważ biżuteria jest według nas tym, co łączy ludzi. Z tego powodu jej produkcja to olbrzymia odpowiedzialność. Mając to na uwadze, powoli zaczynaliśmy swoją przygodę z jubilerstwem i krok po kroku zmierzaliśmy w stronę sukcesu.. Pierścionki od Seveeu to naprawdę wyjątkowa, piękna i ekskluzywna biżuteria. Niektóre wyroby zostały wyprodukowane tylko w jednym egzemplarzu specjalnie dla Ciebie z dołączonym certyfikatem na tę okoliczność.

Złoty komplet biżuterii krolewska

Zaufanie klientów

Z perspektywy czasu, możemy powiedzieć, że nasze podejście było właściwe. Dziś nie tylko jesteśmy dużą, prężnie działającą firmą, ale przede wszystkim mamy szerokie grono klientów, którzy regularnie do nas wracają. Nasza biżuteria towarzyszy im w komuniach, ślubach, chrztach i wszystkich ważnych wydarzeniach, które postanowili uczcić jej zakupem. Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy markę, która jest wybierana przez tak dużą grupę osób.

Najwyższa jakość

Na samym początku naszej działalności podjęliśmy jedną, niezwykle istotną decyzję. Otóż założyliśmy, że wszystko, co robimy, ma cechować najwyższa jakość. To było świetne posunięcie, ponieważ po pierwsze pomogło nam zostać prężnie działającą firmą, marką budzącą zaufanie, a po drugie umożliwiło stworzenie doskonałej oferty. Jest ona nie tylko niezwykle bogata, ale przede wszystkim przemyślana. Właśnie dlatego, każdy znajdzie w niej biżuterię spełniającą jego oczekiwania.
Złoty komplet biżuterii krolewska
Zdjęcie pudełka ozdobnego brylant i diament

Unikalne kolekcje

To, co jest dla nas szczególnie ważne, to pierścionki zaręczynowe i ekskluzywna złota biżuteria z Diamentami. Wykonujemy projekty o nie zwykłym designie. Pojedyncze egzemplarze zdobią nasze wymagające Panie i wymagających Panów. Proponujemy pierścionki zaręczynowe i złote ekskluzywne sygnety z diamentami, szafirami, rubinami, szmaragdami itp. Każdy kamień jest inny, każdy lśni w odmienny sposób, ale wszystkie są równie piękne. Możemy także zaprojektować specjalnie dla Ciebie wymarzoną biżuterię.

Zdjęcie pudełka ozdobnego brylant i diament

Unikalne kolekcje

Marka Seveeu to gwarancja unikatowości, o niezwykłym potencjale. Wśród proponowanych produktów znajdziesz zarówno luksusową biżuterię, jak i nieco tańszą, która będzie odpowiednia dla osób szukających ślicznych ozdób w niższym budżecie. Warto nadmienić, że w przypadku biżuterii z kamieniami takimi jak brylant, czy diament, do każdego wyrobu dołączamy certyfikat będący gwarancją ich oryginalności.

Zdjęcie do katalogu biżuterii seveeu

Jakość i ponadczasowe piękno

Na każdym kroku produkcji pierścionków, kolczyków, naszyjników oraz pozostałych ozdób dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one trzy warunki:

Jakość i ponadczasowe piękno

Na każdym kroku produkcji pierścionków, kolczyków, naszyjników oraz pozostałych ozdób dokładamy wszelkich starań, aby spełniały one trzy warunki:

Zdjęcie do katalogu biżuterii seveeu