Warszawa ul. Królewska 2  Info +48 602 511 511

Warszawa ul. Królewska 2  Info +48 602 511 511

Jak dokonać wyboru pierścionka zaręczynowego

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy?

Oto pytanie, na które niezwykle ciężko odpowiedzieć. Mężczyzn z reguł oblewa zimny pot, gdy zaczynają zastanawiać się, jaki pierścionek będzie idealnych dla ich ukochanej. Wcale nas to nie dziwi, aktualnie na rynku są tysiące wzorów i wybór jednego z nich to wyjątkowo ciężkie zadanie. Jednak spokojnie, nie ma rzeczy niemożliwych. W Seveeu mówimy, że każdej kobiecie przeznaczony jest konkretny pierścionek zaręczynowy – pomożemy Ci go znaleźć.

 

Chyba nie musimy nikomu tłumaczyć, jak wyjątkową biżuterią jest pierścionek zaręczynowy. To podarunek jedyny w swoim rodzaju, cichy towarzysz na całe życie. Właśnie dlatego musimy pamiętać o jednym – nie wzór pierścionka jest tu kluczem, a nasza miłość, którą symbolizuje. Gwarantujemy, że jeśli nie opanuje nas zakupowa gorączka, to z pewnością uda się podjąć decyzję najlepszą z możliwych.


Wybieramy pierścionek zaręczynowy – na co zwrócić uwagę?

W pierwszej kolejności dobrze jest zastanowić się, co lubi nosić wybranka naszego serca. Chodzi tu nie tylko o biżuterię, choć ona jest oczywiście najważniejsza. Podpatrz, jaki styl odpowiada naszej drugiej połówce. Od pierścionków, naszyjników, przez zegarek, aż po ubrania – spróbujmy poznać gust drugiej osoby.

Gdy już będziemy mieć ogólny ogląd sytuacji, czas wybrać konkretny pierścionek. Musimy zwrócić uwagę na trzy, niezwykle ważne kwestie:

  • kamień,
  • kolor,
  • wzór.

To najlepszy sposób na to, aby pierścionek spodobał się naszej partnerce i sprawił jej nieopisaną radość. Bierzmy się więc do dzieła, bo zaręczyny tuż, tuż!

Jaki kamień na zaręczyny?

To akurat stosunkowo łatwe pytanie, ponieważ prym wiedzie jeden kamień. Większość mężczyzn decyduje się na zakup pierścionka zaręczynowego z diamentem. Jest coś szczególnego w tym kamieniu, co sprawia, że doskonale pasuje do tak niezwykłej okazji, jak zaręczyny. Być może chodzi o jego trwałość lub nieporównywalny z niczym innym blask. Któż to wie? Jednak bez obaw, jeśli z jakichś względów nie odpowiada Ci diament, zawsze możesz wybrać inny kamień – rubin bądź szafir.

Warto wspomnieć jeszcze o brylantach. Wiele osób jest przekonanych, że to osobne kamienie, różne od diamentów. Tymczasem brylant to po prostu diament oszlifowany szlifem brylantowym. Tylko i aż tyle! Pamiętajmy o tym, następnym razem, gdy wybierzemy się do jubilera.

Wzór pierścionka zaręczynowego z diamentem

Wzorów dostępnych w sprzedaży znajdziemy całe mnóstwo. Mowa o tysiącach rozmaitych modeli w skali całego rynku. Z tego powodu powinieneś porzucić rozpaczliwe próby przeglądania internetu i wybrać jednego, doświadczonego jubilera z szeroką, ale wyselekcjonowaną ofertą. Masz wówczas pewność, że niezależnie od tego, na jaki wzór się zdecydujesz, wybierasz najwyższą jakość.

W Seveeu mamy osobną kategorię, a w niej kilkadziesiąt wzorów pierścionków zaręczynowych z diamentem, brylantem oraz innymi kamieniami w wielu kolorach. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz w niej mnóstwo interesujących pozycji. Wystarczy, że klikniesz tutaj.

Kolor Twojego pierścionka zaręczynowego

 

Złoty pierścionek zaręczynowy to absolutna klasyka. I prawdę mówiąc, wciąż sprawdza się doskonale. Oczywiście możesz szukać biżuterii w dowolnych kolorach, ale jeśli zależy Ci na ponadczasowej elegancji, to wybierz żółte lub białe złoto. Nie ma nic, co bardziej odpowiadałoby wydarzeniu takiemu jak zaręczyny. Pamiętaj o jednej zasadzie – czasami mniej, znaczy więcej i nie ma co szukać innych rozwiązań na siłę.

Zaręczyny – kup pierścionek i wyznaj dozgonną miłość

Jak widać, wybór pierścionka to nie lada zadanie. Jednak z naszą pomocą wszystko staje się nieco łatwiejsze. Gdybyśmy mieli wskazać jeden model, to pewnie polecilibyśmy złoty pierścionek zaręczynowy z brylantem, ale w ofercie mamy też diamenty o innych szlifach. Ruszaj więc na zakupy, zastanów się, co będzie dla Twojej ukochanej najlepsze i przygotuj wydarzenie, które zapamięta do końca życia. Trzymamy kciuki!

Facebook X Pinterest linkedin
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
0 items Koszyk
Moje konto

Bogata oferta pierścionków zaręczynowych

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. W swojej kolekcji posiadamy setki wyjątkowych pierścionków zaręczynowych. 

Warszawa ul. Królewska 2

Logo seveeu