Warszawa ul. Królewska 2  Info +48 602 511 511

Warszawa ul. Królewska 2  Info +48 602 511 511

Biżuteria ekskluzywna dla kobiet

Seveeu — Twój jubiler — piękna biżuteria w dobrej cenie

Kiedy po raz pierwszy przyszła nam do głowy myśl o tym, aby zająć się wytwórstwem biżuterii, nie byliśmy przekonani do tego zajęcia. Prawdę mówiąc — obawialiśmy się go. Nie dlatego, że to niezwykle trudny zawód, choć taki jest. Czuliśmy obawy, ponieważ biżuteria jest według nas tym, co łączy ludzi. Z tego powodu jej produkcja to olbrzymia odpowiedzialność. Mając to na uwadze, powoli zaczynaliśmy swoją przygodę z jubilerstwem i krok po kroku zmierzaliśmy w stronę sukcesu.

 

Z perspektywy czasu, możemy powiedzieć, że nasze podejście było właściwe. Dziś nie tylko jesteśmy dużą, prężnie działającą firmą, ale przede wszystkim mamy szerokie grono klientów, którzy regularnie do nas wracają. Nasza biżuteria towarzyszy im w komuniach, ślubach, chrztach i wszystkich ważnych wydarzeniach, które postanowili uczcić jej zakupem. Jesteśmy dumni z tego, że stworzyliśmy markę, która jest wybierana przez tak dużą grupę osób.

 

Chcąc trafić w potrzeby całego grona naszych klientów, mieliśmy tylko jedno wyjście — stworzyć dostatecznie dużą grupę produktów, a następnie zaproponować ją wszystkim zainteresowanym. W naszym sklepie znajdziesz m.in.:

 

  • pierścionki zaręczynowe — wykonane z najwyższą starannością, urzekają detalami, które sprawią, że Twoja wybranka zakocha się w nich od pierwszego wejrzenia. Prawdę mówiąc, decydując się na nasze pierścionki, masz pewność, że usłyszysz głośne — TAK! Proponujemy pierścionki z diamentami, szafirami, rubinami, szmaragdami, czy topazami. To oczywiście tylko część naszej oferty. Zajrzyj do dedykowanej kategorii, by przekonać się, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć prawdziwie obszerną ofertę;

 

  • obrączki — z żółtego i białego złota, jakie tylko sobie wymarzysz wraz z przyszłą żoną. Utrzymane w minimalistycznym duchu bądź bogato zdobione. To szczególnie urokliwa biżuteria, przygotowana, aby na zawsze być symbolem Waszej miłości. Głęboko wierzymy, że gdy tylko zobaczysz nasze propozycje, od razu zrozumiesz, że jesteś we właściwym miejscu;

 

  • naszyjniki, kolczyki, kolie i inna biżuteria — poza ozdobami typowo ślubnymi mamy również w naszej ofercie ozdoby przeznaczone na co dzień. To rozmaite naszyjniki, broszki, bransoletki, kolczyki, kolie, czy sygnety. Naprawdę, jest tego całkiem sporo, dlatego możesz być spokojny o to, czy znajdziesz właściwą biżuterię. W sklepie jubilerskim Seveeu na pewno Ci się to uda.

Przeglądając naszego bloga zobacz przy okazji co Seveeu przygotowało specjalnie dla Ciebie.  Przejrzyj naszą kolekcję z kategorii pierścionki  zaręczynowe z brylantami a następnie powołaj się na zapoznanie z tym właśnie blogiem a otrzymasz dodatkowo 5% rabatu w przypadku zakupu naszej złotej biżuterii Zapraszamy również do naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie przy ulicy Królewska 2.

Co istotne, oferujemy tylko biżuterie najwyższe jakości. To piękne ozdoby wykonane z materiałów klasy premium, o precyzyjnie wykończonych detalach. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni znajdą w naszym asortymencie coś dla siebie. Jesteśmy pewni, że każdy, kto przekona się, jak szczególną biżuterię wyrabiamy, zostanie naszym klientem na długie lata. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Facebook X Pinterest linkedin
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
0 items Koszyk
Moje konto

Bogata oferta pierścionków zaręczynowych

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. W swojej kolekcji posiadamy setki wyjątkowych pierścionków zaręczynowych. 

Warszawa ul. Królewska 2

Logo seveeu