Warszawa ul. Królewska 2  Info +48 602 511 511

Warszawa ul. Królewska 2  Info +48 602 511 511

Zdjęcie złotych obrączek ślubnych warszawa

Gwiazdy i biżuteria, czyli prezentujemy obrączki znanych osób

Czy chcemy, czy nie, niemal zawsze zerkamy na znanych i lubianych, gwiazdy ekranu, sceny, czy po prostu życia publicznego. Interesuje nas, jakie ubrania wybiera znany aktor, czy jakim samochodem jeździ popularny piłkarz, który przeżywa swoje przysłowiowe pięć minut. Nie inaczej jest z biżuterią, tym bardziej że najczęściej gwiazdy wybierają ozdoby, na które zwykły śmiertelnik nie może sobie pozwolić. Poza pierścionkami zaręczynowymi najbardziej interesujące wydają się obrączki i to właśnie o nich postanowiliśmy Wam opowiedzieć. Zapraszamy do lektury, z której dowiecie się, jakie obrączki wybrała Salma Hayek, książę Harry z brytyjskiej rodziny królewskiej i inne gwiazdy.

Obrączki i Hollywood — przepych, ale nie zawsze

Jeśli chodzi o aktorów, to można się domyślać, że z uwagi na ich zarobki najczęściej wybierają obrączki drogie, przyciągające uwagę. Przykładem może być Nicole Kidman, która postanowiła wybrać obrączkę… wysadzaną diamentami! To odważna decyzja, ale nie ukrywamy, że według nas trafna. Obrączka wygląda pięknie, a jej blask od razu przyciąga zaintrygowane spojrzenia.

Niekiedy jednak nawet gwiazdy decydują się na coś prostego i niedrogiego. Dokładnie tak postąpiła jedna z najpopularniejszych par ameryki, czyli Ashton Kutcher i Mila Kunis. Postanowili oni wybrać tanie obrączki, które kosztowały w przeliczeniu na naszą walutę ok. 1000 zł. Przyznacie, że to niewiele, jeśli weźmiemy pod uwagę zarobki obu gwiazd, prawda? Jak widać, nawet w Hollywood można zdecydować się na coś skromnego, a przy tym stylowego.

Trzeba też wspomnieć o Salmie Hayek, która wpisała się w pewien trend. Chodzi mianowicie o dopasowanie obrączek do pierścionka zaręczynowego. Od pewnego czasu zauważamy, że coraz więcej osób decyduje się dobrać obrączki pod kątem materiału, wzoru, czy — w niektórych przypadkach — kamieni do pierścionków zaręczynowych. Widać, że ten trend dotarł także do Hollywood, co zresztą bardzo nas cieszy, gdyż uważamy go za coś wyjątkowo ciekawego.

Obrączki w rodzinie królewskiej

Losy brytyjskiej rodziny królewskiej śledzi z zapartym tchem cały świat. Tak naprawdę zarówno królowa, jak i cała jej rodzina to jedne z najpopularniejszych osób nie tylko wśród polityków, ale też aktorów, sportowców, czy gwiazd sceny. Nic więc dziwnego, że ślub księcia Harry’ego z aktorką Meghan Markle wzbudził zainteresowanie setek milionów osób.

To, co nas interesowało to przede wszystkim obrączki, na jakie zdecydowała się młoda para. Tradycja pielęgnowana w rodzinie królewskiej nakazuje, aby takie obrączki zostały wykonane z walijskiego złota. Wydobywane w kopalniach na terenie Walii jest niezwykle rzadkie i bardzo wartościowe. Jednak mimo prestiżu, jaki niosą za sobą obrączki z walijskiego złota, młoda para zdecydowała się na biżuterię z platyny. Tym samym zakończyła się też wieloletnia tradycja, co nie zostało dobrze przyjęte przez członków rodziny królewskiej.

Twoje obrączki w SEVEEU — szeroki wybór, korzystne ceny

Chociaż w naszej ofercie nie znajdziesz walijskiego złota, to mamy dla Ciebie niezwykle bogaty wybór pięknych obrączek. Oferujemy m.in. obrączki ze złota, białego złota, czy platyny, które będą niesamowicie wyglądać na dłoni Twojej wybranki. To biżuteria najwyższej klasy, precyzyjnie wykonana według wyjątkowych projektów. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu wzory, które od razu przypadną Ci do gustu. Serdecznie zapraszamy.

Facebook X Pinterest linkedin
Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę ​​stronę, zgadzasz się na używanie przez nas plików cookie.
0 items Koszyk
Moje konto

Bogata oferta pierścionków zaręczynowych

Serdecznie Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. W swojej kolekcji posiadamy setki wyjątkowych pierścionków zaręczynowych. 

Warszawa ul. Królewska 2

Logo seveeu